Kapat

Tarçınlı Saç Uzatma Maskesi Tarifi – Saç Uzatma Yöntemler

Tarçınlı Saç Uzatma Maskesi Tarifi - Saç Uzatma Yöntemler

Tarçınlı Saç Uzatma Maskesi Tarifi – Saç Uzatma Yöntemleri 

Merhaba sevgili modanzi izleyicileri. Bugün yine bir saç maskesi videosu karşınızdayız. Sizlere yine saç uzatma maskesi tarifi veriyoruz. Çünkü özellikle bayanlar tarafından en çok istenen maske tarifleri saç uzatma maskesi tarifleri oluyor. Kadınların saçlarını daha hızlı uzatmak istemesi ve bu tarz videolara daha meraklı olmaları sebebiyle bizden daha çok saç uzatma maskesi tarifi isteniliyor. Biz de bu nedenle sizler için birbirinden farklı saç uzatma maskesi videosu hazırlamaya çalışyoruz. 

Sizler için hazırladığımız bu saç uzatma maskesinin ana maddesi tarçın. Bu maskenin içerisinde tarçın, yumurta sarısı ve çörek otu yağı var. Hadi maskenin hazırlanmasına geçelim.

 

Tarçınlı saç uzatma maskesini nasıl hazırlayacağız?

İlk önce bir yemek kaşığı tarçını bir kaseye koyuyoruz. Tarçının içine bir tane yumurtanın sarısını ekliyoruz ve karıştırıyoruz. Tarçın ve yumurta iyice birbirine karışıp kıvam alınca içine bir yemek kaşığı çörek otu yağı ekliyoruz ve tekrar karıştırıyoruz. Bu şekilde iki üç dakika kadar maskeyi karıştırıyoruz ve sonunda tarçınlı saç uzatma maskemiz hazır.

 

Tarçınlı saç uzatma maskesini nasıl uygulayacağız?

Tarçınlı saç uzatma maskesini saçlarımıza iyice yedirerek sürüyoruz ve başımızı bir streç film veya bone ile kapatıyoruz. Maskenin daha iyi nüfuz etmesi sağlanmış oluyor. Maskeyi bu şekilde 1 saat kadar bekletiyoruz. Sonrasında ılık su ile yıkayarak saçlarımızı temizliyoruz. Saçları iki kez şampuanlamak yeterli olur. Her ne kadar içinde yumurta sarısı olsa da saçlarda kötü bir koku kalmıyor. 

Tarçınlı Saç Uzatma Maskesi Tarifi - Saç Uzatma Yöntemler

Tarçınlı saç uzatma maskesini ne sıklıkla uygulayacağız?

Maskeyi yukarıda anlattığımız şekilde haftada iki kez uygulayın. Birkaç ay uyguladıktan sonra saçlarınızın gözle görülür şekilde, normalden daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Maske, içerisindeki tarçın sayesinde saç dökülmesine karşı da oldukça etkilidir. Saçlarınızdaki dökülmenin de azaldığını göreceksiniz. 

Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Daha fazla maske tarifi için YouTube’da modanzi kanalına göz atmayı unutmayın.

 

NOT: Bu içerik youtube.com/modanzi adrsindeki modanzi youtube kanalında yayınlanan tarçınlı saç uzatma maskesi videosunun yazılı halidir. Tarçınlı saç uzatma maskesinin hazırlanışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Çok daha fazlası için Modanzi YouTube’kanalına göz atabilirsiniz. Kanala abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Hoşça kalın. 

 

Tarçınlı Saç uzatma Maskesi Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar