Kapat

Cilt Lekelerinin Rengini Açmak İçin Doğal Maske – Modanzi Cilt Bakımı

Cilt Lekelerinin Rengini Açmak İçin Doğal Maske - Modanzi Cilt Bakımı

Cilt Lekelerinin Rengini Açmak İçin Doğal Maske – Modanzi Cilt Bakımı 

Herkese merhabalar. Bu yazımızda ciltteki lekelerin rengini açmak için bir maske tarifi vermek istiyoruz. Bu maske oldukça etkili. 

Hazırlayacağımız cilt lekesi maskesinde çilek, bal ve kaymak bulunuyor. Sadece bu üç ürünle birlikte maskeyi hazırlayacağız. Evde yapabileceğiniz bu maske doğal, cilt için çok faydalı, ayrıca cildin canlı ve parlak görünmesini sağlayan bir maske.

Maskenin hazırlanışına geçelim. İlk olarak iki tane orta büyüklükteki çileği püre haline getiriyoruz. İster bir rendeyle, isterseniz çatal veya ezici gibi bir araçla püre haline getirebilirsiniz. Çilekleri püre haline getirdikten sonra içine bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı kaymak ekliyoruz. Bal ve kaymağı da ekledikten sonra iyice karıştırıyoruz. Maske bu şekilde hazır.

Cilt Lekelerinin Rengini Açmak İçin Doğal Maske - Modanzi Cilt Bakımı

Hazırlanan bu maskeyi cildimize sürüp yaklaşık 20 dakika bekletiyoruz. Sonrasında ılık su ile yıkıyoruz. Cilt lekelerini açıcı doğal maskenin hazırlanışı ve uygulanışı bu kadar. 

Bu içerik youtube.com/modanzi adresindeki modanzi youtube adresinde yayınlanan “Cilt Lekelerinin Rengini Açmak İçin Doğal Maske” videosunun anlatımıdır. Bu maskenin hazırlanışını youtube kanalımızdan video olarak izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

 

Cilt lekelerinin rengini açmak için doğal maske videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar