Kapat

Hızlı Saç Uzatma İçin Maya Maskesi (Ballı) | Saç Uzatma Maskeleri

Hızlı Saç Uzatma İçin Maya Maskesi (Ballı) | Saç Uzatma Maskeleri

Hızlı Saç Uzatmak İçin Maya Maskesi (Ballı) | Saç Uzatma Maskeleri   

Herkese merhabalar. Modanzi’ye hoş geldiniz. Bugün sizler için saçları hızlı uzatan maya maskesini tekrar çekiyorum. İlk videodan sonra bazı sorular geldiği için ve daha da besleyici bir saç uzatma maskesi yapacağım için tekrardan çekmeye karar verdim. İlk önce hızlı saç uzatan maskenin malzemelerini sayalım.

Hızlı saç uzatan ballı maya maskesi için hangi malzemeler gerekli?

Saç uzatma maskesi için gerekli malzemeler kuru maya, ılık su ve bal. İsterseniz hazırlanışına geçelim.

Hızlı saç uzatan ballı maya maskesini nasıl hazırlıyoruz?

Bir yemek kaşığı kuru mayayı kaseye ekliyoruz. Daha sonra içerisine bir tatlı kaşığı bal ekliyoruz ve ılık suyu yavaş yavaş balı da eriterek ekliyoruz. Ballı maya maskesinin suyunu saçınızın uzunluğuna göre ayarlarsanız daha iyi olur. Saçlarınızın daha uzunsa maskenin suyunu biraz artırabilir, saçlarınız daha kısaysa maskenin suyunu azaltabilirsiniz. Maskeyi hazırladıktan sonra kuru mayanın mayalanması için beş dakika kadar bekliyoruz.

Hızlı Saç Uzatma İçin Maya Maskesi (Ballı) | Saç Uzatma Maskeleri

Hızlı saç uzatan ballı maya maskesini nasıl uyguluyoruz?

Yukarıdaki tarife göre hazırladığımız maskeyi saçlarımıza dipten başlayarak uyguluyoruz. Daha sonra saçlarımızın üzerini bir streç filmle hava almayacak şekilde kapatıyoruz. Bu şekilde bir saat kadar bekletiyoruz. Maya ve balın içerisindeki minerallerin saçı beslemesi sayesinde saçlar normalden daha hızlı şekilde uzuyor. 

Saçları hızlı uzatan ballı maya maskesinin hazırlanışı bu kadar. Bizi dinlediğiniz için teşekkür ediyoruz. Tekrardan başka videolarda görüşmek üzere. Hoşçakalın.

 

Bu içerik www.youtube.com/modanzi kanalındaki “Saç Uzatma Maskeleri #15 | Hızlı Saç Uzatmak İçin Maya Maskesi (Ballı)” videosundan hazırlanmıştır. Daha fazlası için modanzi youtube kanalına bakabilirsiniz. Kanala abone olmayı unutmayın!

 

Hızlı Saç Uzatmak İçin Ballı Maya Maskesi Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar