Kapat

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Maske Tarifi

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Maske Tarifi

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Maske Tarifi

Herkese merhabalar. Modanzi’ye hoş geldiniz. Bugün sizlerle göz altı morlukları için bir maske tarifi paylaşacağız. Modanzi YouTube kanalındaki videolarımızın yorumlarında genellikle göz altı morlukları için maske / kür tarifi isteniyor. Bu nedenle böyle bir içerik hazırladık. Paylaşacağımız bu tarif aslında çok basit. Tarifini vereceğimiz bu maskenin haftada bir kez uygulanması gerekiyor. Geçelim göz altı morlukları maskesinin tarifine.

Küçük bir kaseye ilk önce bir çay kaşığı badem yağı ekliyoruz. Daha sonra yarım çay kaşığı kadar da limon suyu ekliyoruz. Limon suyu cildi tahriş edebileceği için limon suyunu daha az ekliyoruz. Badem yağı ile limon suyunu karıştırıyoruz. Daha sonra serçe parmağı yardımıyla göz altına ince bir tabaka halinde sürüyoruz. Sürdükten sonra 10 dakika bekletiyoruz.

Limon cildi besleyen ve yumuşatan bir besin kaynağıdır. Limon suyu ve badem yağının birleşimi göz altı morlukları için ideal bir cilt maskesine dönüşüyor. Hazırladığımız bu kürü haftada bir uyguluyoruz. Göz altı morlukları için uykusuzluk ve uyku düzeni de çok etkilidir. Yeteri kadar uyumak gerekir. Ne az, ne çok.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başka bir cilt maskesi tarifinde görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Not: Bu içerik youtube.com/modanzi adresindeki Modanzi YouTube kanalında yayınlanan “Göz Altı Morlukları İçin Doğal Maske – Modanzi Cilt Bakımı” videosunun anlatımıdır. Göz altı morluğu maskesinin nasıl hazırlandığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Maske Tarifi YouTube Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.