Kapat

Cit Rengini Açma İçin Pirinç ile Tonik Tarifi – Modanzi Cilt Bakımı

Cit Rengini Açma İçin Pirinç ile Tonik Tarifi - Modanzi Cilt Bakımı

Cit Rengini Açmak İçin Pirinç ile Tonik Tarifi – Modanzi Cilt Bakımı

Merhaba. Bu yazımızda sizlere cilt rengini açmak için bir tonik tarifi vereceğiz. Tonik için gerekli malzemeler 4-5 yemek kaşığı kadar pirinç ve bir – bir buçuk su bardağı kadar su.

Cilt rengini açıcı pirinç toniğini hazırlarken bitki çayı demleme aparatını kullanacağız. Ancak isterseniz normal bir kase içerisinde hazırlayıp süzgü ile süzerek de süzülebilir.

Gelelim cilt rengi açan toniğin hazırlanışına: Toniği hazırlayacağımız kasenin / kabın içerisine pirinçleri döküyoruz. Daha sonra bir – bir buçuk bardak kadar suyu pirincin üzerine döküyoruz. Bu şekilde 5-10 dakika kadar bekletiyoruz. Beklettikten sonra bir pet şişe veya cam şişeye süzüyoruz. Bu şekilde buzdolabında muhafaza ediyoruz. Toniği hazırladığımızda pirincin rengi olan beyaz rengi alması gerekiyor. 5-10 dakika bekledikten sonra pirincin rengini alması gerekiyor. 

Cit Rengini Açma İçin Pirinç ile Tonik Tarifi - Modanzi Cilt Bakımı

Hazırladığımız cilt beyazlatma toniğini iki üç gün boyunca her gün uyguluyoruz. Bir süre ara verdikten sonra tekrar aynı şekilde iki üç gün uyguluyoruz. Zamanla cilt renginizin açıldığını göreceksiniz.

Bu içerik, youtube.com/modanzi adresindeki modanzi youtube kanalında yayınlanan “Cit Rengini Açmak İçin Pirinç ile Tonik Tarifi – Modanzi Cilt Bakımı” videosundan hazırlanmıştır. Tarifin hazırlanışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Modanzi YouTube kanalına abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. 

Cilt Rengi Açma İşlemi İçin Tokik Tarifi Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar