Kapat

Ballı Bademli Peeling – Modanzi Cilt Bakımı

Ballı Bademli Peeling - Modanzi Cilt Bakımı

Ballı Bademli Peeling – Modanzi Cilt Bakımı

Merhaba arkadaşlar. Modanzi’ye hoş geldiniz. Bugün sizlerle çok güzel bir peeling maskesi yapacağız. Hazırlayacağımız bu ballı bademli peeling’in malzemeleri çok basit ve herkesin evinde bulunabilecek malzemeler.

Peki ballı bademli peeling için gerekli malzemeler neler?
Gerekli malzemeler bir yemek kaşığı bal ve iki adet badem. Malzemeler sadece bunlar.

Ballı bademli peelingi nasıl hazırlayacağız?
Bu harika cilt soyucu maskeyi yapmak için tek ihtiyacımız olan balın içine bademlerimizi toz haline getirip katmak, daha sonra da yüzümüze sürmek.

İlk önce iki tane bademi toz haline gelecek şekilde havanda döveceğiz. Bademlerin iyice ezilmesi lazım. Çünkü yüze sürüleceği için bademin toz halinde olması gerek. Zaten badem de çok sert olmadığı için hemen eziliyor.

Ballı Bademli Peeling - Modanzi Cilt Bakımı

İki tane bademi un haline getirip bir yemek kaşığı balın içine döktükten sonra iyice karıştırın. Özellikle soğuk havalarda cildimizin tazelenmesi, yenilenmesi ve peeling açısından çok güzel bir karışım. Bal’ı zaten biliyorsunuz. Faydaları saymakla bitmez. Bu karışımı haftada bir kez yüzünüze uygulayın. Yüzünüz gerçekten bebeksi bir yapıya sahip olacak.

Hazırlanan ballı bademli peeling karışımını yüzünüze sürüp 15 dakika sonra soğuk su ile yıkayın. Bu önemli bir nokta. Yüzünüzü soğuk suyla yıkayın. Yüzünüzü gerçekten çok iyi hissedeceksiniz. Umarım beğenirsiniz ve herkesin elinde bulunan ürünlerden olan bir karışım. Güzel yorumlarınızı bekliyorum. Bir dahaki videoda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Hazırladığımız bu tarifin videolu anlatımını aşağıdan izleyebilirsiniz. Çok daha fazlası için youtube.com/modanzi adresindeki kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bu içerik www.youtube.com/modanzi adresindeki modanzi youtube kanalında yayınlanan “Ballı Bademli Peeling – Modanzi Cilt Bakımı” videosunun anlatımıdır. Diğer cilt bakım maskeleri, saç bakım videoları, bitkisel kürler ve çok daha fazla güzellik ipucu için youtube kanalına göz atabilirsiniz. Modanzi YouTube kanalına abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

 

Ballı Bademli Peeling – Modanzi Cilt Bakımı Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar